Vizyonumuz

Bozlu Yağ

Vizyonumuz

 

Bozlu Yağ

 

Bozlu Yağ - Vizyonumuz

Kıyı Ege'de zeytinleri toplayan çiftçilerimiz tarafından elde ettiğimiz zeytinlerin işlenmesini ve hiç el değmeden; son teknolojiye sahip modern mekanik makinelerden sıkılarak geçirerek Bozlu Zeytinyağı'nı elde etmekteyiz. Zeytinyağlarımızı, özenle topladığımız zeytinler sayesinde yüzde yüz tazeliğini koruyoruz. Birçok şirket ve firma ile birlikte yaptığımız ortak çalışma neticesinde önce çevremize ardından Türkiye'ye şimdilerde ise tüm dünya ülkelerine zeytin yağı ihracatımız devam etmektedir. Uzun vadede en büyük hedefimiz dünyadaki tüm lokasyonlara Bozlu Zeytinyağı'nı ihrac edebilmektedir.

2003 yılından beri süre gelen bu iş faaliyetimizi sürekli olarak geniş sınırlara yaymakta olup kalite standardımızı da yine her geçen gün daha da artırmaktayız. Müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem veren firmamız bu alandaki çalışmalarında gösterdiği başarı ile her gün daha fazla motivasyon ve tecrübe ile işine sarılmaktadır. Müşterilerimizden gelen en ufak yorumu bile son derece dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz. 

 

Bozlu Yağ olarak hedefimiz uzun vadede tüm dünya ülkelerine ihracat gerçekleştirerek Ege'nin en verimli ürünü olan zeytinin yağını tüm dünyaya tanıtmak ve tattırmaktır.