İhracat

Bozlu Yağ

İhracat

 

İhracat

İzmir Torbalı'da 2003 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Bozlu Yağ firmamız Ege'nin en verimli topraklarından toplanan zeytinleri zeytinyağlarına dönüştürerek bunların satışlarını gerçekleştirmektedir. Doğal zeytinyağları ile birlikte ün yapan ve bu alanda lider firma olma yolunda da ilerleyen firmamız müşteri memnuniyetine da fazlasıyla önem vermektedir. Türkiye ile birlikte Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya , Kazakistan, Ukrayna , Almanya , Fransa ve Hollanda gibi ülkelere de aktif biçimde satışlarını gerçekleştiren firmamız ihracatta yeni lokasyon noktaları hedeflemektedir. Bu alanda oldukça istekli ve motivasyonu yüksek olan firmamızın vizyonu da oldukça geniştir. Sürekli başarıyı hedefleyen ve doğal zeytinyağlarını dünyanın her noktasına yaymak isteyen firmamızın kalite standartları da her geçen gün artmaktadır.

En erken hasattan toplanan zeytinleri en hızlı bir şekilde işlemlerden geçirerek eşsiz tadı olan Bozlu Zeytinyağı'nı elde ediyoruz. İstediğiniz lokasyona en hızlı ve en güvenilir bir şekilde siparişinizi kargoluyoruz.

Ayrıcalık

  • Toplanmasının üzerinden 24 saat geçmeyen zeytinleri hızlı bir şekilde işleme koyuyoruz.
  • Hiçbir kimyasal işlem geçirilmeden, %100 doğal olarak elde ediyoruz.
  • İşlem sırasınca zeytinleri uygun sıcaklıkta tutuyoruz.
  • Asidite seviyesi konusunda oranları koruyoruz.
  • Bozlu Zeytinyağı'na gösterdiğimiz özen sayesinde tadındaki ayrıcalıkları görebilirsiniz.

Müşterilerinden gelen geri dönüşlere göre sürekli olarak kendini geliştiren ve bünyesindeki çalışanlarının da bu alandaki profesyonellikleri ile de iş süreçlerini, iş planlamalarını en iyi biçimde gerçekleştiren firmamız belirttiğimiz üzere müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem vermektedir. Müşterileri için en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunmakta olan firmamız uluslar arası ihracat girişimleri ile de bu alandaki başarısını giderek artırmaktadır. 

İşine son derece önem veren ve yine bu noktada da oldukça hedefleri büyük olan firmamız tarafından sizler de doğal zeytinyağı için alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

Türkiyede iseniz ve fiyat almak istiyorsanız hemen buraya tıklayın.

Türkiyede değilseniz ve alım yapmak istiyorsanız lütfen bizimle buradan kısmından iletişime  geçebilirsiniz.